Vizita e Merkel në Tiranë, studiuesja tregon si e kanë komentuar mediat Gjermane
2,322
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  KOSOVA NE QOFTESE SE NUK BASHKEPUNON NE OPEN BALLKAN DERI NE SKADIMIT E TRAKTATIT TE LOZANES ME 2023 KOSOVA DO I BASHKOHET PERSERI SERBISE

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  LUFTA KUNDER KORRUPSIONIT SHKURTON RRUGEN E SHQIPERISE PER NE BASHKIMIN EVROPIAN. LUFTA KUNDER KORRUPSIONIT ESHTE PROBLEMI KYÇ PER HYRJEN E SHQIPERISE NE BASHKIMIN EVROPIAN

 • Black Eagle
  Black Eagle

  C'fare injorante.. thote mediat Gjermane dhe permend artikullin e gazetes Austrikate... O Debile... Gjermania nuk eshte Austria, pamvaresisht se flasin te njejten gjuhe me dielekte te ndryshme... Ka nje shprehje gjermanisht qe thote: Der Hund der nicht bellt hat sein Fressen nicht verdient... qe do te thote Qeni qe nuk e lej nuk e meriton ushqimin... Du bist eine Schande! JAZEK!

 • Niko 👑
  Niko 👑

  shtriga e saliut

Il prossimo