Si u prit në Kosovë vizita e Angela Merkel në Tiranë?
4,755
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  KRYEMINISTRI RAMMA PO BEN HISTORINE E SHQIPERISE KOSOVA NUK DUHET TE KONFRONTOHET ME SHQIPERINE DHE ME OPEN BALLKAN KOSOVA NUK MUND TE MENAXHOJE DHE KOMANDOJE SHQIPERINE KOSOVA DUHET TE JETE BASHKE ME SHQIPERINE NE RRUGEN DREJT BASHKIMIT EVROPIAN

  • Jetki Jetki
   Jetki Jetki

   Po ama me edi ramen ne krye edhe tu bashkpunu me serbin rama Kur kosova ska me bashkpunu me shqiperin

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  NE QOFTESE KOSOVA NUK BASHKEPUNON ME SHQIPERINE DHE ME OPEN BALLKAN DERI NE SKADIMIT E TRAKTATIT TE LOZANES ME 2023 , KOSOVA DO I BASHKOHET PERSERI SERBISE

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  KONRAD ADENAUER I SHQIPERISE DERI ME 2049 GJENIU I SHQIPTAREVE TE ZAKONSHEM EDDY RAMMA

 • Arsim Termkolli
  Arsim Termkolli

  Ballkan open esht i serbis o debilla

 • Peter Wilcox
  Peter Wilcox

  6m2j6 #vyn.fyi

Il prossimo
CI SARÒ
3:01
99K