Pse nuk ka biznese gjermane në Shqipëri?
1,028
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Genti Greca
  Genti Greca

  Sepse nuk doni qe te vije biznesi gjerman se ato jua mbledhin....ato kane standarte teper te larta ne biznes ...kurse tek ne egziston vetem tallavaja mesjetare osmane ...

 • Edvin Scholl
  Edvin Scholl

  Pyeteni Ramoviçin. Ka turko-anadollake sa të duash

 • Feriz feriz
  Feriz feriz

  Blaaaa kurgja

 • Pacino Paci
  Pacino Paci

  Pse nuk ka biznese gjermane ne shqipri se ne shqipri nuk fuksionon ashtu sic thuhet

Il prossimo