Ngjyra e xhaketës së Merkel në Tiranë, gazetarja: Simbolizon...
1,768
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
  • Majlinda Nano
    Majlinda Nano

    Angela Merkel thote :veshja ime eshte tipike gjermane, nuk e besoj se ka ndonje simbol. Dhe desha te shtoja. Ajo shkon gjithmone vete per te bere pazarin, nuk e ka problem. Une i di keto se ajo ka folur ne stacione televizive ne gjermani ku ka qene e ftuar. Dhe tjera, Angela Merkel nuk ka dal asnjehere lakuriq, nuk ka Foto te tille, ajo Foto qe ka qarkulluar sikur ka qene ajo nuk ka qene ajo ne ate foro, por dikush tjeter qe i ngjante asaj shume.

Il prossimo
CI SARÒ
3:01
99K