Merkel në Tiranë, gazetarja: Mbështeti ‘Open Balkan’, zgjedhja e Serbisë dhe Shqipërisë ishte...
1,644
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  PO TE MOS JETE EDDY RAMMA KRYEMINISTRI I SHQIPERISE EDHE PER 100 VJET TE TJERA SHQIPERIA NUK HYN DOT NE BASHKIMIN EVROPIAN PERSONALITETET BEJNE HISTORINE GJENIU I SHQIPTAREVE TE ZAKONSHEM EDDY RAMMA

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  BRITANIA E MADHE DOLI NGA BASHKIMI EVROPIAN ME NJE BORXH FINANCIAR KUNDREJT BANKAVE GJERMANE TE FRANKFURTIT PREJ 589 MILIARD EURO ME DALJEN E BRITANISE SE MADHE NGA BASHKIMI EVROPIAN ISHTE NJE FRYMEMARRJE E THELLE PER SHQIPERINE GREQIA I KA BORXH BANKAVE TE FRANKFURTIT 370 MILIARD EURO FRANCA I KA BORXH BANKAVE GJERMANE TE FRANKFURTIT 342 MILIARD EURO TE GJITHA VENDET QE JANE NE BASHKIMIN EVROPIAN JANE NE BORXHE FINANCIARE KUNDREJT BANKAVE GJERMANE TE FRANKFURTIT KEMBENGULJA E GJERMANISE PER FUTJEN E SHQIPERISE NE BASHKIMIN EVROPIAN ESHTE GALAKTIKE ME GJERMANINE FEDERALE TE KONRAD ADENAUERIT NE KRAH TE DJATHTE DHE ME ITALINE E ARCHIDE DE GASPERIT NE KRAH TE MAJTE DHE ME KRYEMINISTRIN RAMA NE MES SHQIPERIA BRENDA NE BASHKIMIN EVROPIAN

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  ARMIQTE ME TE EGER KUNDER HYRJES SE SHQIPERISE NE BASHKIMIN EVROPIAN JANE FRANCA DHE GREQIA HYRJA E SHQIPERISE NE BASHKIMIN EVROPIAN DO NXJERRI TE POSHTERSITE DHE KRIMET QE KA BERE FRANCA NE TRAKTATIN E LOZANES ME 1923 SEBASHKU ME GREQINE TE PERKRAHUR NGA BRITANIA E MADHE KJO KUÇEDER KOLONIALISTE DHE ARMIKE PER JETE E POPULLIT SHQIPTAR

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  VIZITA E KANCELARES GJERMANE ANGELA MERKEL ISHTE VIZITE PUNE DHE JO LAMTUMIRE SEPSE FJALA LAMTUMIRE DO TE THOTE MOS U SHIKOFSHIM KURRE DERI ME 26 SHTATOR 2021 TE GJITHA VIZITAT E KANCELARES GJERMANE SI BRENDA DHE JASHTE VENDIT JANE VIZITA VETEM PUNE . VETEM NE DITET E PARA TE SHTATORIT ANGELA MERKEL KA BERE VIZITA PUNE NE RUSI POLONI UKRAINE SERBI DHE SHQIPERI POLITIKA E QEVERISE GJERMANE ESHTE POLITIKE PUNE DHE DJERSE DHE JO KORTEZI DHE LAMTUMIRE

 • Albert Ramku
  Albert Ramku

  Sa mashtruse

 • Christel Westerbeck
  Christel Westerbeck

  ANGELA MERKEL KA LINDUR NE HAMBURG ME 17 KORRIK 1954 DHE JO NE GJERMANINE LINDORE SIC THOTE GAZETARI NEOKOMUNIST BLENDI FEVZIU. . BABAI I ANGELA MERKEL KA QENE TEOLOG I KISHES EVANGJELISTE DHE DISA JAVE MBASI ANGELA MERKEL KISHTE LINDUR TRANSFEROHET NE LANDIN BRANDEBURG DHE ME 1957 SHKON NE QYTETIN TEMPLIN ,NE ISH ,- REPUBLIKEN DEMOKRATIKE GJERMANE ( DDR) .BABAI ANGELA MERKELIT KA VDEKUR ME 2011 NE MOSHEN 85 VJEC GJYSHI I MERKELIT NGA BABAI ESHTE ME ORIGJINE POLAKE NGA QYTETI POZNAN DHE MBAS LUFTES SE PARE BOTERORE SHKOI NE HAMBURG. KA VDEKUR 1959 63 VJEC.KURSE MAMAJA E MERKELIT KA VDEKUR ME 2019 91 VJEÇE .KA QENE NE 1968 ANETARE E RINISE SE PARTISE SOCIALISTE PUNTORE GJERMANE DDR .KA QENE MARTUAR NGA 1977 DERI 1982 ME ULRICH MERKEL.NE VITIN 1978 MBARON UNIVERSITETIN NE LEIPZIG KA DHENE NE VITET 80 SEMINARE PER FIZIKEN NE LENINGRAD DHE MOSKE .NE VITIN 1989 BEHET ANETARE E PARTISE SOCIAL KRISTIANE NE DDR. ME 2 DHJETOR 1990 ME BASHKIMIN E GJERMANISE BEHET ANETARE E BUNDESTAGUT GJERMAN. ME 1994 U BE MINISTRE PER AMBJENTIN.NE VITIN 1998 MARTOHET ME MICHAEL SAUER FIZIKANT I CILI KA DY DJEM NGA MARTESA E PARE.ANGELA MERKEL JETON ME BURRIN DHE ME DY DJEMTE E BURRIT .NGA DY MARTESAT NUK KA FEMIJE..NGA VITI 2000 DERI ME 2018 KA QENE KRYETARE PARTISE KRISTIAN DEMOKRATE CDU E THEMELUAR NGA GJIGANDI I GJERMANISE KONRAD ADENAUER ME 1945 ..ME 2005 KANCELARE E GJERMANISE DERI NE 26 SHTATOR 2021.KA NJE VELLA 64 VJEC EDHE AI ESHTE FIZIKANT PROFESOR NE UNIVERSITETIN E QYTETIT TE DARMSTADIT( LANDI HESSEN)DHE NJE MOTER 57 VJECE QE QUHET IRENE KASSNER ME PROFESION MJEKE ERGOTERAPISTE .JETON NE TEMPLIN NE LANDIN BRANDENBURG KA QENE MINISTRE NGA VITI 1991 DERI 1994 MINISTRE E FAMILIES KURSE 1994 DERI 1998 KA QENE MINISTRE E MBROTJES SE AMBJENTIT.CDO VIT PUSHIMET VJETORE ANGELA MERKEL I BEN CDO VIT NE ISHULLIN ITALIAN TE ISKIAS NE GJIRIN E NAPOLIT. EMRI I VERTETE I ANGELA MERKEL ESHTE : ANGELA DOROTHEA KASSNER . PERSHKRIMI QE I BEN BIOGRAFISE SE KANCELARES GJERMANE ANGELA MERKEL NGA GAZETARI I TV,KLAN BLENDI VEVZIU ESHTE I DOBET , I CEKET , I NXITUAR DHE SHUME AMATORESK DHE ME MUNGESE TE THEKSUAR SERIOZITETI .

Il prossimo