Opinion - Si u be Merkel gruaja me e forta e globit (14 Shtator 2021)
81,254
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Jonila Godole, Preç Zogaj, Ralf Gjoni, Fatjona Mejdini, Arlinda Dudaj

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Medina Goretic
  Medina Goretic

  Ore Rama po dertone me lekekt e Kosovarve ju jeni njorata Kosova pasurija ma e mathe eshte se open Balkan👎👎👎👎👎

 • Gezim Ballasheni
  Gezim Ballasheni

  Nji gje nuk kuptoj . Materjalet nr 1 2 3 pse nuk shfaqen ne youtube ??!!!

 • Vlora Sylaj
  Vlora Sylaj

  Edi, deshtaku i takimit me zonjen Merkel!

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata

  Vetem paragjykime shqiptaret nji popull analfabet vk paragjykime gjermanet kan qen elktromotoret e botes mbar kultura gjermane eshte e vendosur edhe teper e perkryer per te ecur perpara

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Si u be shqyperia shteti me me kultur I globit kriminale me sali berishen e si u be shqyperia vrasije e grave ku Enver Hoxha u dha grave emancipimin qe tashe 70 vjet. Politika Berisha Basha metà kryemadhi kthyen shqyperin talibane.

 • John .B
  John .B

  Merkel do mbetet ne histori per futjen e evropes ne borxhe oust.

 • Valentino Rossi
  Valentino Rossi

  Rama oshte spiun rus tradhtar i shqiptaris

 • Ida Kardhiqi
  Ida Kardhiqi

  Perse nuk behet Emission- Kush jane politikanet SKANDAL te Shqiperise???

 • Ida Kardhiqi
  Ida Kardhiqi

  Teme fare KOTI , ashtu si ai KOT qe e drejton. Ku do te dalesh.., mos I intereson Rames Werbung/Reklam per „Open Ballkan“ per planin Jugoslaw. Merke erdhi se beri deryren por jo nga malli per shqiptaret. Pse enderroni kot! Persa Shqiperia dhe Shqipetaret nuk do bashkohen jemi perhere preh e politikaneve dhe intrigave te tyre Seboshqiptar dhe Serb.

 • Dhimo ku
  Dhimo ku

  Mos krahasoni gjermanin me albanistanin që të çan k,,,in hoxha që në pik të mëngjezit,

 • thao do thi
  thao do thi

  Some segments in the video are stamped not adjacent to each other

 • petro marko
  petro marko

  shqiperia me edi ramen do behet nje jugosllavi e re,dhe martesat midis femrave shqiptare me serb do shtohet,mediat ne shqiperi jan pothuajse pro bashkpunimit me te afert me serbin,keshtu qe fare qart shihet se mediat ne shqipri jan proserbise

 • Mirela Lela
  Mirela Lela

  Ramovici eshte nje idjot asgje me shume ,Serbet fitojn kurse shqiperia nuk fiton asgje o idjot hapni punet ne tokat tuaja mos merrni mallra nga keqbersit e Shqiptareve ju hengert mortja

 • Bossi Did
  Bossi Did

  Pse nuk i leni promot

 • Bard Muca
  Bard Muca

  O kafshe jo femra.po kini pak respects te degjoni njeratjetren se ngelet duke folur siper njeratjetres,vdisni per tu dukur te mençura

 • Nurieda Zelo
  Nurieda Zelo

  po Gjermani lindore ka qënë komunizëm si në Shqipëri gati të njëjtin regjim kemi pasur me Shqipërinë

 • Dardan Dardani
  Dardan Dardani

  Dhe Angela meriton titullin nene e Evoropes!

  • Vivi Erdbeer
   Vivi Erdbeer

   In 😊 uiu

 • Dardan Dardani
  Dardan Dardani

  Gjermant jan fisnik si ne, perveç Hitlerit

  • Dhimo ku
   Dhimo ku

   Mund të jen fisnik si ne por mentaliteti dhe kultura nuk ka të krahasuar,kemi qën dhe ne në stade të tilla por jo në kohët e sotme, ne jemi kthyer në albanistan 👋

 • Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj

  Po' vucic e Rama ,,,po' i thone kosoves ne e dime kushe je. Pore ate qe ti kerkone sote ne nuk ta japim se rendohet Serbia ,,, Po' dhe kosova i thote serbit dhe rames ,prandi duhet qe Serbia duhet te me pranoi si te njejte ,,, me te gjitha te drejtat e nje vendi te lire ,,, ndai nuk pranojme se ini te PA bese , dhe une nuk firmose akoma qe te jeme akoma me kapister nga ju ,,, po' te nisemi nga nje starte te gjithe ,duhet te kemi te drejta te Barabarta

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Posht sali berishe posht liri serbja posht familja sali berishaturp turp kur do me zor duke bler dele me lek qe te bejn beeeeeeca byth krimbur ca amiq qe nuk e duan shqiperin vareni qenin ne mes tiranes qe te na ngopet shpirti se ka vrzr njeres

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Tr rroj merkeli dhe merklin do e pysin e do ,arrin ment se esht nje politikane me provoj rroft merkli qe esht e para politikanet te uroj shendet e lumnturi

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Oo feO fejzoi e muarem vesh kush esht merkli se qe e mir pa e deshen shum po ne nuk kemi nje si merkli juve u raft nje pik qe lavderoni liri bershen qe esht nje ser ovic mereni shkerdhaten hiqeni zvarre hajduten

 • Miranda Dede
  Miranda Dede

  Kjo zonje Merkel eshte e kot qe perballe ka ca njerez me brekushe..

  • Kadrije Progri
   Kadrije Progri

   Miranda i paske alberghi brekushe po kete rradhe u gezove hapi syte dhe mos fol percart nuk dini si ta pasqyroni injorancen tuaj apo futja kot dali cfare te dali bravo fli gjume

 • Elizabeta Veliu
  Elizabeta Veliu

  Me dit Merkelja kush e komentin se ze gjumi

 • anastas stefani
  anastas stefani

  e rendesishme dhe ralfi e dha mendimin e vet modest, qe fatmiresisht mbetet modest....te pakten nuk i kane lene pa pune

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha

  E paska pas merak rroçken merkel....

 • Enkeleda Barushi
  Enkeleda Barushi

  E fitoi shqiperia futjen ne eu

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV

  ANGELA MERKEL ME RROG 4 MIJ EURO NE MUAJ FEMRA QE SUNDON BOTEN VISHET THJESHT MAKSIMUMI 200 EURO I SHKOJN RROBAT QE KA VESH KTO BUSHTRAT NEPER STUDIO QE I SHKOJN VESHJET 2000 EURO DHE MARIN 1000 EURO RROG

  • Lina K
   Lina K

   Gati 40 mij e ka rrogen Merkel shoku. Çfare 4 mijeve? Nje njeri qe e udheheq nje vend mbi 82 milion njerezish dhe thua 4 mij 😂

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV

  O FEVZO NDRROJE MUZIKEN E HYRJES SHUM E SHPFIUR KJO VER ATE QE KE PAS KISHTE ME RITEM HYRJA ISHTE ME E BUKUR

 • Ukin Ukin
  Ukin Ukin

  Thjeshtesia , karakteri , ndershmeria ne detyre , shpirtmadhesia e kesaj femre , e shume e shume te tjera jane elementet e formimit dhe rjedhimisht je grua me e mire dhe me e forte e planetit TOKE . Merni shembull o politikan perbindesha Shqiptar .

  • Gezim Kurti
   Gezim Kurti

   @Dardan Dardani x_zz d a za z😅😅zcvdsddddfcxyy

  • Dardan Dardani
   Dardan Dardani

   S'e di?

 • Toni Toni
  Toni Toni

  PERPJEKET E FEVZIU TA NDERRON TEMEN PER KOSOVEN DHE PERKTHYESJA NUK PERKTHEN TE VERTETEN

 • Jaho Shkoza
  Jaho Shkoza

  Godolja hunderrja, eshte bosh fare. Serbine per njohjen do ta detyroje Amerika dhe BE nese Serbia, do te qe hyje ne BE. Ky eshte qellimi final. Po ky i LSI trap fare. Preci i sakte sonte. Keshtu si po sillet Kosova, do te getizohet.

 • JULIAN julius
  JULIAN julius

  Po hikni mor raka. Merrni gjith mromjen tu fol per merkel e tjer varikarsa ca po na plas ne mor rrota kari. Shipria lomsh skan buk te hajn ju merreni me bjogrfin e ksaj shurres. Mjer shipria kur ju jeni elita intelektuale e ktij vendi. 🤣🤣

 • Osmen Culli
  Osmen Culli

  Çupi ,pra ti je i gëzuar se t'u realizua misioni yt i ndyrë për shkatërrimin e opozitës në përgjithësi dhe PD--së në veçanti !

 • Muhamed Dauti
  Muhamed Dauti

  O Preç po si getizohet Kosova kur te qart e kane gjithe Europa qe Kosova eshte ne te drejten e saj qe te Kerkoj se pari njohjen, sepse keshtu me mos njohje biles Srbija thot qe Kosova eshte vend i shenjt per neve, dhe ne pyetjen e Kurtit ne Bruksel se kur do e njeh Kosoven , deklarata e Vuçiç e ke jo me shume se 3 muaj qe asnjeher nuk do e njohim. Si ore te hapim portat nje shteti si Srbija te hyj e te dal sa here qe don kur akoma thot qe Kosova eshte pjese e Srbise?! Ate duan pra Srbet qe te hyn dhe dalin ne Kosove pa kufij. Ore nuk e kuptoni qe Rama eshte i semure per vemendje dhe do te behet baba i balkanit edhe qoft ajo ne te keqen e Kosoves. Si mendoni ju qe Vuçiç do ulej dhe bente Open Balkan me Shqiperine pa prapavija dashakeqe per Kosoven. Sidoqoft, asnjehere nuk mund te njoh Rama srbet sa mund te njoh Albin Kurti qe edhe kalbum ne burgjet e tyre.

 • Fatmir
  Fatmir

  PO EMISION SHUME PA LIDHJE,PASTAJ QFARE RRENE MERKEL E NDIHMON OPEN BALLKANIN .SA NAIV DUHET ME QENE KATASROF OJ SHQIPERI LONDONEZE QKA PO DON DHE KAH PO SHKON ;ME SA DUKET PO DONI TA ZVOGLONI TERRITORRIN SHQIPETARE.O EDI RAMOVIQI TI JE TRADHETARE I KOMBIT SHQIPETARE POSHT DHE DENIM SI TRADHETARE

 • Gezim Hoxha
  Gezim Hoxha

  Tani qe edhe Merkel eshte bere pjese e plandemise e ka dhjere fare..

 • Kastriot Strellci
  Kastriot Strellci

  Gabim e ki i Nderum, esht e lindur ne Hamburg Epeendorf, por esht zhvendosur si e vogel ne Gjermanin Lindore

 • memento mori
  memento mori

  Elja je nji cop demokrate qe se ke shoqen e kaq si te ma euronewsi qe si rregull asht i pa varun se marr vesht

 • cleavland Carita
  cleavland Carita

  k9p2i #vur.fyi

 • Martin Prendushi
  Martin Prendushi

  Si u be? U be. Si u be ... gjejeni.

 • aman aman obobo
  aman aman obobo

  Fefzi paguhesh shumë për komedi kafenesh......

 • Lymi Tutit
  Lymi Tutit

  Paske mbledhur 4 llafazane aty qe bejne si eksperta por qe nuk dine asgje. Do hane buke dhe ata .

Il prossimo