Kush është Angela Merkel, një biografi e shkurtër e gruas më të fortë në botë
5,888
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Mirsada Jakupi
  Mirsada Jakupi

  Gruaja me e thjesht nuk esht aspak korrupte shum modeste

 • Milazim Hoxha
  Milazim Hoxha

  Gjermanet din ken me ba udheqes po edhe ata jan besniket ma te fort nbot per Atdheun atyne nuk u intereson kapirali personal si shiptaret qe futen vetem e vetem per me vjedh sa te duan dhe kur te ngordhin nuk permenden kurr e kta jetojn sa te egziston njerzimi dh historia politikanet sh jan ma tposhter se poj vrasin pasardhsit ket se ban as ni popull tjeter

 • john gotti
  john gotti

  Eshte Femra me e Fuqishme e Globit, eshte nje Nder i madh per SHqiperine te vizitohet nga kjo Zonje e Nderuar

Il prossimo