Gazetarja tregon cilat janë arsyet e konfliktit mes Ramës dhe Kurtit
1,130
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Feriz feriz
  Feriz feriz

  Ram pederi

 • Idajet Beqiri
  Idajet Beqiri

  Fshesa e Saliut dhe përfaqësuese e Shqipërisë së të keqes, që shqiptarët nuk duan t'a shohin më. Kështu është kur je fanatike pas bishtit të së keqes...

 • Tik Tak
  Tik Tak

  Gazetare nuk ta di as emrin mbahe me shkume

Il prossimo