Bashkëpunimi Kosovë-Serbi, debat me tone të larta në Opinion
3,780
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Gjin Jaku
  Gjin Jaku

  Preci shume koncize si gjithmone

 • Bere Watson
  Bere Watson

  Kosova direkt n Europ zvicrra 3 dit ma heret tha n Europ Kosova ka tani shum virus mjaft jem djeg me sllavet vetem direkt ne EU

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza

  Rrofte, KOSOVA

 • Raul antonio Mendez
  Raul antonio Mendez

  Hasmit i besohet por kur se si serbis dhe greqis !!!jan 2 vende grabitqare dhe sreshtin kurr pretendimet ekspansioniste tyre ne trojet shqiptare!!jane jenat e ballkanit!!miqsia me e mir qe duan ndaj shqiptarve eshte qe te na shikojne te vdekur!!!kete politik kane ndjekur nga hera dhe vazhdojne dhe do te vazhdojn deri sa te jete jeta.ne munde te behmi miq me shejtanet""qe simbolizojne se keqen!!,,por politika greke dhe ajo serbe ndaj shqiptarve jane me te keq se sa vere shejtani.mos harroni historin!!

Il prossimo
CI SARÒ
3:01
99K
CI SARÒ
3:01
99K