Ambasadori i Shqipërisë në Gjermani tregon cili është vizioni i Merkel për Ballkanit
911
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
  • Iskender Tarasi
    Iskender Tarasi

    Ky esht nje Hajdut arrogant qe Kur therret ne tel as qe e ngrene!!! Ambasador leshi!

Il prossimo