A e mbështeti Merkel nismën “Open Balkan”? Debat mes të ftuarve në Opinion
1,842
Reddit
| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Albanian American
  Albanian American

  E mbeshteti Open Balkan apo jo Kosova nuk është shtet pakurrizor edhe nuk bejmë kompromise kur na cenohet interesi kombtar.

 • M. F. S
  M. F. S

  Open Balkan bashkpunim i Putin vucic Ramicic per perforcomin e srbis dhe Kur far gjeje tjeter as kosov as Mal te zi e AS Bosnien Po Maqedonia Zaevi me Vucicin gjem tezesh

 • albanian ever
  albanian ever

  O njeres a ekuptoni qe shqiperia ne kete bashkpunime hume shqiperia humbe se edi rama ejt nuk esht per popullin e tij nuk jane as njeri nga ata ne kryne per shqiperine jane kurva andishqiptare. Berlini ka fitime ne kete gje se do gjoja te ndihmonje shqiperi por por as pake e vertete. Se te dinde merkel e kapte pi veshi sorbovicin dhe e detyronte ta njohe kosoven por tallin bythen me keta kurvat edovicoranen e kurvesdhe me popullin tone mire na e benje kur nuk kemi kryeministra

 • Leigh Salaidh
  Leigh Salaidh

  4hjrw #vur.fyi

Il prossimo