RTV KLAN

RTV KLAN
RTV KLAN
 

» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në ITmores.
Welcome to the official TV Klan ITmores channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Commenti
 • Xrhstos Betas
  Xrhstos Betas

  Cfaj ka shteti faji eshte i prinderve qe nuk meren me edukimin e femijëve janë ata qe ju hapin syte dhe i cojnë drejt asaj rruge

 • Beth Pool
  Beth Pool

  Ha ha ha ha!!!

 • Kosovar kid
  Kosovar kid

  Kendo moj ne gjuhen me te bukur ne kete rruzull toksor , e jo ne keso gjuhe 😡 . Je kengetare e madhe por jo me ket gjuhe 🤭

 • Unknown 1
  Unknown 1

  Si nje cop muti ke ra

 • Ganimete 1
  Ganimete 1

  o zot pi gjynahit me vjen shum keq

 • Etna Luto
  Etna Luto

  Kosovaret importojne nga Serbia sepse nuk kane mbledhur mend, ende! Serbi nuk blene nga Kosova sepse jane me patriot! Shqiperia, Maqedonia dhe Kosova duhet te kene export e import

 • Shyqi Lugjaj
  Shyqi Lugjaj

  O futni naj telenovel o tomi xherrin po ka njerz si kan ba ka 10 vjet burg kot em kot e jo llalla si ka vite qe merreni me te e bani emisjon se a denu 2 vjet -99 pik per emisjonin turp me pa kush jan denua per vjedhje dritash ma shum hahahahahah jeni me ngritje si emisjon ahahah

 • Avni Rustemi
  Avni Rustemi

  Keshtu ndodh kur i lindin nenat lulishteve femijet !

 • XT
  XT

  Ky superhajduti krimeneli bashke me mafien kriminale politike PD PS LSI 30 vjecare e kan sigurim jeten efhe per 7 breza kurse kets budallenjt mashtrogen per 20 mije leke.Pro nuk mund behet ky vend

 • Etna Luto
  Etna Luto

  Ky Zyla, krahason EU me Ballkanin! Franca e Gjermania nuk kane pretendime terroteriale ndaj Kosoves, Serbia ka!

 • Erjon Tani
  Erjon Tani

  Bobo filloj konsperacjoni me kete gojeshthurur.. Une se kuptoj qe te te hapet prape ceshtja nga Gjykata dhe ti te dalesh me deklarata kur ajo ishte ne Apel. Ai s'ka vajt ne Gjykate akoma. C'te thote ai ?!?! Kjo nuk ishte nje ceshtje e re qe ai te pergjigjet ndryshe. Ai e ka mbajt qendrimin e tij qe ne fillen e kesaj ceshtjete .. Kjo eshte UFO plako.. Pastaj se ku e gjen kete mosdakortesi nga Gjykata Kushtetuese qe nje nga gjyqtaret eshte ne konflikt interesi. Kush kazan ta tha ate ?!?! Edhe po te jete e vertete, behet ankimim nga vet prokuroria.. Ai po shkon para Gjykates perseri moj. Fatmir Mediu se kane thirr qe nga fillimi meqe ky ka vrare kurse ky tjetri ka bere "pasoja te parikuperueshme per qytetaret.. Me c'fare fakti ?!?! Sepse une i pash arkivolet e ketij tjetrit. Kur e mori ate Ministri ne dore, vet ministria dukej si grope sepkike imagjino tani gjendjen e Policise se Shtetit. Rekrutimet nga e para se kishe barkaleca dhe konpiracjone te zbulimit te aksjinonit policor duke dikonsperuar ate saj, me perfundim vrasje te Komisareve. Imogjino plus ketu dhe gjendjen e flotes se saj transportuse dhe rregullimin e nderhyrjes se shpejte qe te kishin benzine ne sarburatorin e makines..Filloj kjo ai e njihte ate, se ata jane te gjithe njesoj.. C'fare huqesh moj ?!?! Ku e ke degjuar akuzen te artikuluar ne Gjykate ti akoma se c'kerkon prokuroria dhe si del rezultati ?!?! Rri urte moj p'se flet para kohe.. Mos bej punet e te tjereve me konspiracjone.. Kush te peshperit ne vesh ?!?! Ahhh, vet Gjykata nga “brenda”.

 • XT
  XT

  Vucic don me lye Kosoven sikurse buzet e tija por t'a harroj Kosoven por gjithmon .

 • Etna Luto
  Etna Luto

  E kam nje pytje per kete femren! Kur kane pasur paqe Shqiptaret me Serb gjate 1300 vjeteve! Nuk e njihni historine? Nuk dini sa Gjenocid ka bere serbia ndaj Shqiptareve?

 • Etna Luto
  Etna Luto

  Ky Haxhiu eshte ai qe ka thene ne TV se Shqipetaret ne Kosove duhet falur Serbeve vrasjet ngaqe ato jane vjetruar! "Jane vjetru tash"! Pat thene Haxhiu! Ato fjale ishin te tij, ne TV Vrasjet jane veper penale! Vrasjet nuk vjetrohen nga asnje ligj, ne asnje Shtet! Cfar njeriu thote falju vrasjet kur Serbia kurre ska kerkuar falje! Haxhiu eshte ai qe pas luftes ka shkuar ne Serbi dhe ka ftuar Kryetarin Serb te kujdeset per serbet ne Kosove sepse, sipas Haxhiut ata qenkan e situate te veshtire jetesore!

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglione

  Po Fevziu dhe pse heshte me këto fakte qytetarja

 • dani dani
  dani dani

  Ne i hedhim benzin edhe atom nese eshte nevoja me djegur serbine komplete. Nuk keni pa shqiptare me sy ju RTV KLAN ju jeni mesuar me servila si Thaci , Ramushi, Veseli dhe disa tjere me keta tradhetare te PDKs e LDKs.

 • tani laci
  tani laci

  do zgjidhet ky muhabet Rama mbiemr lbrazhd jetojn London

 • Etna Luto
  Etna Luto

  Nesho dhe Zoteriu afer tij, ju lumte! Kroacia nuk ka nevoje per Serbi! Ballkani i Hapur eshte ne dem te Shqiperise dhe Kosoves, Shqiperise ne pergjithesi!

 • Ben Susaj
  Ben Susaj

  Kur Heronjte shpallen para se te mbarojne hetimet tregon se te riun e vrane per ti mbyllur gojen.. Se si je ne krye te detyres pa arme ne brez vetem policia e degjeneruar e Ramovicit mund te shpike te tila perralla! Ne humbem DY JETE dhe jo nje!

 • Gjergj Brunga
  Gjergj Brunga

  E MJERA PD DHE POULLI SE KUSHE E KATANDISI DERI KETU !

 • Gjergj Brunga
  Gjergj Brunga

  DY FJAL KA E VERTETA ; TE TJRERAT JAN FALLCO ,,,

 • Pjetro Gjeloshaj
  Pjetro Gjeloshaj

  TON JENA VLLAZEN SHQIPTAR SNA DA GJO JENA NI GJAK NI KOMB🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Inna Tachi
  Inna Tachi

  Vajti kjo nga Shqiperia dhe I mblodhi, I keshilloi te mos vinin vone. O pse na argeton moj vajze.

 • Gjergj Brunga
  Gjergj Brunga

  IKU KOHA E BERISHES !

 • Artin Arti
  Artin Arti

  1 me pak...se jan shtu shum kta te barit...

 • good day
  good day

  Qekur ka dale Saxani une nuk shoh humor profesional....

 • Etna Luto
  Etna Luto

  Gadi te gjithe Intelektualet Shqiptar ne Kosove u vrane gjate dhe pas luftes! Mire qe permendi Qosja detyren e Intelektualit dhe atyre qe prine Popullin! Kane detyre te madhe, por Rama per cudi nuk eshte ne sherbim te Popullit sa merzitet per te kenaqur kojshiun ne Veri! Europianet e kane ditur shume mire Hostorine Shqiptare, te lashten! Vetem Sllavet nuk kane fare Shqipe, se te tjeret ne DNA te vet kane faren tone! Por, Dyndja e Sllaveve e ndryshoi gjeografine, zaptuan Trojet tona! Populli u varferua, zvogelua edhe ne numer! Pastaj Turqia 543 vjete! Pas Turqise, coptimi i trojeve tona nga Yugosllavie! Per ate nuk e kuptoj Ramen! Serbia eshte armik 1300 vjete! Nuk ndryshon gje aty! Nuk eshte e mundur qe Rama nuk e kupton ate gje! Pse pra anon kah Ballkani i Hapur?

 • Latif Qenani
  Latif Qenani

  ti nuk je minister rendi mos fol kot popo

 • Hasie Neza
  Hasie Neza

  E Keni Kopjuar 😡. itmores.info/player/video/w3WcrKuIhdN8ds4

 • Etna Luto
  Etna Luto

  Albin, te kam pas kritikuar ne te kaluaren, -5-6 vjetet e kaluar sepse nuk e kam pas te qarte situaten! Viteve te fundit ma kfjellet i kam pare gjerat! Gezohem qe te ka zgjedhe Populli! Rama nga injoranca apo ndonje interesi personal, te kundert me ate Kombetar, anon kah serbia! Rama duhet dhene doreheqje sepse Shqiperia nuk ka nevoje per Serbi! Serbia synon Adriatikun! Ballkani i Hapur eshte me seli ne Beograd! E Rama prapseprap, duke e ditur dhe pare situaten, kerkon nga Kosova ti bashkohet Ballkanit per te kenaqur kojshiun ne dem te Popullit Shqiptar! Ramo, hyre ne liste te tradhetareve! Ndryshe tradhetari nuk eshte! Edhe ne Vlore, derisa ishin mbledhur "Ballkani", vetem Rama kerkoi falje pse i duhet te flet Shqip! "Me duhet te flas Shqip...me duhet, perndryshe nuk do te flisja"! Keshtu tha Rama! Te gjithe folen ne gjuhe te vet por nuk kerkuan falje perveq Rames! Ne cfar gjuhe deshi te flet Rama? Greqisht?

 • Erges Zyka
  Erges Zyka

  Sa gjynah

 • Romeo Papanaoumi
  Romeo Papanaoumi

  Keta femije adoleshente i ka lene te qarkullojne me makina luksoze shume te shtrenjta pa i pyetur se nga i kane gjetur keto shuma kaq te medhaja lekesh. C'fare them dhe une? Mos njerezit qe jane ne pushtet ju eshte bere llogaria per pasurite e medhaja qe kane ku i gjeten keto meleona evro? Prandaj evropa nuk po pranon qe ne te te te na pranoje me keto qe po ndodhin ne vendin tone. Kot qe flasim ne fera na nisi dhe fera do te na mbitise. Disa njerez do te jetojne me pasuri te medhaja qe nuk i kane vene me djerse po me vjedhje dhe mashterime dhe shumica e njerezve do te jetojne ne mjerim. Per fat te keq kjo eshte e verteta...

 • artan Memishaj
  artan Memishaj

  Shum e dhimbsshme per zotin .Po zoti e ndihmoft ate djal nène e ia drejtoft jetèn nga e mbara

 • Ditika Küng
  Ditika Küng

  Faleminderit Spartak qe po vazhdoni te nxirrni te verteten cfare i ndodhi Soniles, shpresoj shume qe kush e ka vrare ose cuar deri ne ate gjendje sa te vrasi veten nje nene,,,te marri denimin e merituar!!!

 • Jusuf Ahmeti
  Jusuf Ahmeti

  969⁹

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglione

  U rritesh me prindërit i miri Zaho! Ti fal lumturi prindërve bukurosh u rritesh i lumtur!qytetatarja që të do ty po e po dhe respekt të veçantë për prindërit që je me shuml fat Zaho. një gjyshe shqiptare nga Italia të përqafon

 • Fabian Fabiano
  Fabian Fabiano

  Hajde ne pith Te ropve

 • Sarandi Saranda
  Sarandi Saranda

  Alizoti se kuptoj si femij ben batoni shume i zgjuar cdo gje sgabon

 • valon hyseni
  valon hyseni

  Kjo ësht veper e madhe qe beri Edi rama ktu Bashk me albini. Qe nderoj njeriun e madh Qosn

 • Lavdat Ibrahimi
  Lavdat Ibrahimi

  Albin kurti flet per bashkpunim kosov shqiperi ne ekonomi ajo qe edhe na u duhet Edi rama flet per mardheniet kosov serbi qe as qe na han per serbi se fundi fundit ata ( serbia) jan thjesht mbetje e kalume

 • Robert Shiaku
  Robert Shiaku

  Ishalla mos vdeksh po vuajtesh ne karroc me rrota,jua qive ropt prinderve te tu jua fike deren,shum mir jua bere se te till edukat te kan dhen po çfaj kan ata dy femit e vegjel qe mbeten bonjak. Keshtu hengshin kokat e tyre te gjith ata si puna jote pler muti pthuuuuuuu te qifja ropt e çte mban pragu qe doje te beheshe killer

 • Bes Dini
  Bes Dini

  Shum pak tru ky fjal

 • paolo3319
  paolo3319

  Ku eshte minustria e finances kontrolli fiskslist ne shqiperi nuk existon

 • Sarandi Saranda
  Sarandi Saranda

  Batoni i vetmi me i informuar per gjithcka vajten nga vajten ne fund tek fjalet e batonin vajten shume i pergatitur batoni

 • Genti Hoxha
  Genti Hoxha

  Ku ta gjejm

 • Kubanezi
  Kubanezi

  Kur qon qoban ne polici kshtu e ke halabakë ne polici 5 polic nje vetur smunden me ndalu turp kta e tregojn provojen e policis 5 polic anti drog ahahsh nje vetur del dhe ben shaka me ta i vret dhe ik pse ndodh kjo pse jon polic halabakë turp jon me shum ke polic kriminelë se te rregulltë turp jeni ju turp

 • Manush Aneti
  Manush Aneti

  KY FYTYRË E DISKREDITUAR PYET AVOKATIN ; PSE NUK U HAP MË PARË DOSJA . TI FYTYRË JE SHOKU IJUDËS E ZENIT !

 • Genti Hoxha
  Genti Hoxha

  Policia esht ber byth e brek me krimin,thjesht u ndryshon logoja,dhe kjo ka mbet pa ber te dalin mete njejten logo.punet quhen nryshe qellimi i asaj qe bejn i njejt, realizimi i njejt,u ndryshojn dhe rogat,policia i mer neto, krimi bruto.

 • Jori Rakipi
  Jori Rakipi

  Respekte Z Hoxha, po ne burg te futet ai dhe kush ka dore,

 • stavro ziu
  stavro ziu

  kjo i di te gjitha me fbi punon

 • stavro ziu
  stavro ziu

  na hapi barkun ky gjergj leka

 • Husky dog lovey
  Husky dog lovey

  Kur burrat vrasin grat e tyre kurkush nuk lutet qe te vdes krimineli por tash po luteni per nje fmi qe nuk ka dit cfar ben i rritur pa bab pa nan zoti e shpetof

 • BurimX
  BurimX

  Go to twitter fake news!

 • Donaldi
  Donaldi

  Boll levize o fevzi se na zuri

 • Jana Xhuliana
  Jana Xhuliana

  Ah mor bir cfar I bere nens huj e nenes tende. Sa keq me vien ku ka perfunduar kjo rini 😭😭😭😭😭ngushellime per policin e ren ne detyr . Dhe lus zotin ta shpetoj kte djal se esht I RI😭😭😭😭 mjer ne nenat mjer. Pak na semuren femijet dhe luajm mendsh po keshtu o zot mbau doren 😭😭😭😭

 • Juri Jurka
  Juri Jurka

  Po lejeni mo Spartakun te flas. Booo🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Argjent Aliu
  Argjent Aliu

  Nuk ka as nje njeri jo vetem ne Ballkan por ne ter Globin qe ka trurin e KALBUR e "te zhvilluar" ne masen dhe rruget e edhe sjelljet e Serbve sikurese ky haxhiu i leshit. Ky po te ishte njeri i pa bisht , ndryshe edhe me trurin e qelbur do mendonte por se : Esht i tille dhe kuuuurre nuk do ndryshoi qendrimin edhe ndaj shqiptarve e asesi qendrimin mbrojtes kundrejt Serbve dhe te gjith atyre sllaveve per rreth Shqiptarve Te e quajm Shqiptar kete QEN , vertete esht TURP dhe menim i pist nga se , ne qdo kreature dhe ne qdo lloj gjallese mund te ngjasoj veq se ne SHQIPTAR kurre . Keta te TV Klanit siq duket kan gjete fitilin e se keqes ku mund te djegun muhabetet e tyre neper studio dhe e thrrasin aty si panelist i cili asnjeher analist nuk ka qene , gazetar edhe pse u mundua asnjeher nuk e arriti te behej kurse lindi dhe mbeti e edhe do mbetet SPIUN i paguar nga Qarqe nga me te ligat te ish bllokut te varshaves dhe atije Komunist Ruso Serb...

 • DRGBTL23
  DRGBTL23

  Albini stoik si gjithmone, edhe midis pressionit te tmerrshem te Alexander Putinit dhe Edvin Talebanit.

 • old castle
  old castle

  Wowwwwwwwwwwwww ..... komplet fjalet e Fred Cakos jane shuar . Katastrofe dhe keta ndryesirat na flasin se nuk ka konspiracion .

 • Tom Lleshaj
  Tom Lleshaj

  Ta jap un pergjigjjen z Blendi : Nuk ka dasht Sali Berisha .

 • the lobo
  the lobo

  -"Nuk jam per t'u kontrolluar." -"Jam per t'ia futur vetes me pistolete..": Aldi Rama!

  • tani laci
   tani laci

   seshte burreri me vra veten se je trim mos le family ta paguaj prap seprap

 • SportChannel
  SportChannel

  itmores.info/player/video/u3edpHpqqsaJgNY

 • last first
  last first

  Ishalla shkon per lesh

 • old castle
  old castle

  Ne Afrike infektimi eshte pothuajese 10% e popullsise (sic e pranojen ne studio qe te gjithe te ftuarit) , kjo sepse aty njerezit hane ushqim bio (ate pak qe kane) dhe jetojen shendeteshem pasi jane ne aktivitet gjithe kohes . PRA : Imuniteti fiziollogjik eshte mbi gjithcka dhe ketu eshte faji shume shuuuuume i madh i OBSH-se e cila nuk thote asnje fjale reth shtimit te imunitetit te trupit te njeriut por gjithe kohes na cane rakun me thirje per vaksinim .

 • zbdhdhdh dhdhdhd
  zbdhdhdh dhdhdhd

  Pjella haram.gruja kuder paska dasht me shku angli mvuka kec per ket njeri ce kana mundu per at pjell per. Nje gru gjarpen

 • Ceci Poshja
  Ceci Poshja

  As per pipes nuk Ben ti ik hund spec

 • USA America
  USA America

  lene te vdes si qeni pasi ashtu ka kerku vet

 • Sander Lilo
  Sander Lilo

  Vetem ne Shqiperi ndodh qe gruaja eshte me cikel dhe njekohesisht shtatzen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • BERE Myrta
  BERE Myrta

  Ky eshte nje emision shume i bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Bujar Murseli
  Bujar Murseli

  Ujkut kimet i ndrrohen, por zanaten nuk e harron!

 • sebiano 1
  sebiano 1

  Pse po ke problem mos ta qijn at mishelin o burr kurv

 • Latif Qenani
  Latif Qenani

  nukje gaset are tij srtij nuk din öklodi mos luaij duart kot sr le nam

 • Xhulio
  Xhulio

  O zot i madh, gazetarja me ftyrën si kali, bën ministrin, gjykatësin eprokurorin.

  • Ilir Vlora
   Ilir Vlora

   Kjo ka hallin e sypeshkaqenit Zenit

 • Heti kosova
  Heti kosova

  Aldi krimineli gomari me i madh qe ekziston ne shqipri, tash do behet miloner me drog

 • Children Video
  Children Video

  U prehte ne paqe!!!

 • Santi Santino
  Santi Santino

  Je tamam sorrè por ke te drejte kur thua qe ata ishin aty si vrojtues per parcela kanabisi dhe jo per te ndaluar makina dhe individè.Kan shkuar dhe e kane kerkua vetè ketè tragjedi duke bere diçka qe nuk ishte nè kompetencat e tyre nè atè rast pasi pasken qene aty me misjon per tjeter gjè..Me keqardhje por..kesaj i thonè tja japesh vetes baaam..Gjynah gjithsesi..Ngushellime.

 • Xhulio
  Xhulio

  Ky alizoti shum i zoti, karagjoz dhe injorant, tipi lefteros maliqos,,,

 • Elvis Fetahu
  Elvis Fetahu

  Me kujtohet femijeria dhe emozionohem shume kur i degjoj. Me ngroh shpirtin dhe zemren.